Послуги рекламно-виробничого агентства «Liryck Print» - кращий вибір для виготовлення зовнішньої реклами!

Якісна та сучасна зовнішня реклама – ключове завдання нашої праці. Головною перевагою нашої компанії є наш персонал, професіоналізм якого не змусить сумніватися жодного з наших клієнтів. Власне виробництво гарантує готовність Вашого замовлення чітко в терміни і в кращій якості.

Основними напрямками Рекламно-виробничого агентства «Liryck Print» є:

  • Широкоформатний друк – друк рекламної продукції, як для зовнішнього використання, так і інтер’єрний друк для брендування приміщень (банер, самоклеюча плівка, друк на пластику ін.)
  • Вивіски – виготовлення рекламних вивісок і світлових коробів будь-яких розмірів і форм, а також виготовлення виставкових і зовнішніх конструкцій (лайтбокси, вивіски, бренд-Волл, штендери та ін.)
  • Брендування – включає в себе нанесення самоклеющейся плівки на вікнах Ваших приміщень, брендування автомобілів і ін.
  • Поліграфія – друк рекламних буклетів і листівок, виготовлення візиток будь-якої складності будь то друк на цифрових, офсетних принтерах, а так само шовкотрафаретний друк на дизайнерському картоні.
  • Інтер’єрний друк – втілення дизайнерських рішень для Вашої квартири, офісу чи ресторану (плакати, друк на полотні і фотошпалерах).
  • Мобільні стенди – виготовлення мобільних стендів різних видів і форм.

Ми працюємо без посередників на власному виробництві.

Завдяки творчому підходу наших дизайнерів ми можемо реалізувати будь-які Ваші ідеї, підготуємо візуалізацію проектів і втілимо їх в життя після затвердження замовлення.

top