Стенд Ролл Ап - купити у рекламно-виробничого агентства "Лірик Прінт"

Купить Ролл Ап Киев

Ролл Ап – це, без всяких сумнівів, найзручніший у користуванні мобільний стенд. Завдяки сучасному зовнішньому вигляду, простого налаштування і зручності в транспортуванні, роллап завоював широке визнання серед споживачів. Купити рол ап стенд – це полегшити підготовку до заходу по максимуму. Завдяки простому механізму, який намотує рекламний банер на ролик усередині конструкції, єдине, що потрібно від Вас – це витягнути полотно за клік-профіль і закріпити його на опорну ніжку.

Roll-Up стенд ідеально вписується в інтер’єр будь-якого виду приміщень і підійде для використання на виставках, святах, презентаціях та конференціях, оформленні офісів і бізнес-центрів, веденні промо-компаній і т.д. Саме оптимальне поєднання високої якості і низької вартості конструкції, інтер’єрного якості рекламного банера ставить роллап на першу сходинку популярності серед споживачів. Посилений алюмінієвий корпус, надійна клік система для кріплення верхівки полотна, міцні ніжки з ребрами жорсткості для стійкості, дозволять використовувати рол ап протягом довгих років. Для збереження презентабельного зовнішнього вигляду конструкції, захисту від тертя, ударів, потертостей під час зберігання і транспортування, в комплекті йде щільна тканинна сумка.

ЦІНА НА ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДРУК РОЛЛ-АП
Ромір80х200 см100х200 см120х200 см150х200 см
Констукція1050 грн.1300 грн.1560 грн.1880 грн.
Банер300 грн.370 грн.440 грн.550 грн.

Стенд Ролл-Ап: переваги використання

  • Швидкість установки. За рахунок добре спроектованої системи конструкції, установка конструктиву займає менше хвилини. Серед всіх різновидів виставкового обладнання, це найшвидший час монтування реклами. Саме швидкість монтажу є ключовою перевагою і головним фактором вибору мобільної реклами.
  • Вартість. Замовити рол ап – це високоефективне вкладення в розвиток своєї компанії, бренду, товарів і послуг при бюджетною ціною. Низька вартість обумовлена ​​простотою механізму і корпусу, вибором високоміцних бюджетних матеріалів і просте виготовлення roll up.
  • Мобільність. У зв’язку з компактними розмірами стенду в складеному вигляді і невеликій вазі (від 2 до 3.5 кг в залежності від розміру), перевезти рол ап не складе труднощів навіть підлітку.
  • Надійність. Замовляючи продукцію у нашому рекламному агентстві, Ви от