Друк на оракалі і самоклеючій плівці від виробника в Києві

Печать на Оракале Киев

Друк на оракалі в Києві є одним з найпопулярніших напрямків у широкоформатній рекламі. Завдяки рівній гладкій поверхні, кращою серед рекламних матеріалів передачі кольору і, найголовніше, високої стійкості до погодних умов, друк на плівці, безумовно, є незамінною осередком в сфері реклами та дизайну. Самоклеюча плівка – це кращий варіант для брендування усіх типів поверхонь.

Оракал - що це і для чого?

Друк на оракалі – це друк на вініловій плівці з клейовим шаром з одою боку і поверхнею для нанесення зображення з іншого боку, що володіє унікальними і неперевершеними технічними властивостями з широкими можливостями в застосуванні. Залежно від потреби в використанні, друк на оракалі можна використовувати в зовнішній рекламі і як інтер’єрний друк на плівці.

Ціна за друк на плівці Оракал
МатериалЯкість друкудо 1 кв.м.1-5 кв.м.5-15 кв.м.15-30 кв.м.
Плівка Oracal 640 серії (біла, прозора)1440 dpi200 грн./м.кв.170 грн./м.кв.150 грн./м.кв.125 грн./м.кв.
Плівка Oracal 641 серії (кольорова)1440 dpi220 грн./м.кв.190 грн./м.кв.170 грн./м.кв.145 грн./м.кв.
Плівка Oracal 641 серії (бронза-срібло-золото)1440 dpiот 180 грн./м.кв.
Плівка Китай1440 dpi190 грн./м.кв.160 грн./м.кв.140 грн./м.кв.120 грн./м.кв.
Плівка Blackout (непросвітна з чорною клійовою основою)1440 dpi250 грн./м.кв.220 грн./м.кв.200 грн./м.кв.175 грн./м.кв.
Перфоплівка One-way-vision350 грн./м.кв.300 грн./м.кв.250 грн./м.кв.200 грн./м.кв.
Ламінація (покриття захистною плівкою)от 50 грн./м.кв.

Глянсовий оракал
Матовий оракал
печать на оракале с ламинацией
Плівка с глянсовою ламінацією
печать на оракале с матовой ламинацией
Плівка з матовою ламінацією
Печать на прозрачном глянцевом оракале
Прозорий глянсовий оракал
Печать на прозрачном матовом оракале
Прозорий матовий оракал
Перфорована плівка One Way Vision
печать на пленке ПЭТ Backlit
Плівка ПЕТ Backlit

Самоклеюча плівка: сфера застосування і варіанти розміщення

Завдяки високій якості матеріалу і можливістю нанесення різних видів фарб, дана продукція може мати широку сферу застосування і закінчується лише тільки Вашою фантазією. Унікальні властивості матеріалу дозволяють обклеювати практично будь-яку поверхню. Також у нас є плотерна різка плівки під будь-які форми.

Брендування вікон оракалом

Реклама на вікнах широко застосовується як елемент декорування і брендування вікон. Прекрасний спосіб донести інформацію про діяльність компанії або товар. Сучасні технології з виготовлення вінілового покриття і клейової основи, служать запорукою довговічного використання і стійкості до механічного впливу на рекламу на вікнах офісу, магазину або іншого закладу.

Брендування вітрин і вікон може включати в себе три різновиди плівки:

 1. Друк на оракалі
 2. Друк на прозорій плівці
 3. Друк на перфорованій плівці
Реклама на окнах
печать на пленке

Елемент декору

Друк на оракалі в интерьерном якості дає можливість використовувати плівку для прикраси інтер’єру різних типів приміщень – від офісів і ресторанів до приватних будинків і квартир.

Безперечно, друк на плівці в интерьерном якості прикрасить і додасть родзинку сірості і одноманітності приміщення.

Рекламне агентство «Лірик Принт» готове реалізувати Ваші навіть самі незвичайні ідеї. Завдяки сучасному і передовому обладнанню, наша робота має високу якість картинки. Використання матеріалів тільки преміум класу європейських брендів, дозволить зберегтися плівці з печаткою протягом довгих років, зберігаючи свій первісний вигляд.

Оформлення виставкових стендів

Друк на оракалі г. Киев використовується для обклеювання виставкових стендів та інформаційних стендів в зовнішній рекламі, таких як штендер, вивіска, вказівник, світлові короби. Ви можете вибрати будь-який малюнок рекламованого Вами продукту або послуги, а також підібрати текст з важливою інформацією для потенційного клієнта. Ви можете оформити стенд як глянцевим, так і матовим оракалом.

Використання тільки ліцензованих фарб для друку дозволить побачити на плівці максимальну передачу кольору – яскраву і привабливу картинку. Що дозволить максимально привернути увагу потенційних клієнтів і знайти свою цільову аудиторію.

Завдяки широкому асортименту наших послуг, Ви можете замовити монтаж плівки оракалу на будь-який інформаційний або виставковий стенд. Поклейка оракалу відбувається на наступний день після друку.

Оформление выставочных стендов
печать на оракале

Виготовлення наклейок

Найпопулярніше призначення має завдяки широкому використанню на різних заходах і як доповнення до товарів, а також послуг у вигляді сувенірних наклейок. Також виготовлення наклейок Київ можливо для вказівки Вашого бренду на різних упаковках, стелажах і т.д.

На нашому виробництві можна замовити друк наклейок на самоклеючій плівці оракал будь-яких розмірів: від маленьких (від 3-х сантиметрів по малій стороні) до наклейок розміром в кілька метрів. Для захисту і для збільшення терміну експлуатації використання надрукованих наклейок можна покрити зображення захисної ламінуванням. Вона дозволить зберегти і захистити первісний вигляд при використанні стікерів на вулиці, зберігаючи картинку від зовнішніх чинників – дощу, снігу, сонця (вигоряння), а також механічного впливу.

Наклейки на авто

Одним з найбільш вдалих способів вкласти гроші в рекламу – це брендування автомобілів. Мало того, що реклама на рухомих об’єктах розширить межі доступності інформації більш широкому колу споживачів, наклейки на авто – дешевий і якісний спосіб підвищення привабливості. Брендування автомобілів Рекламним агентством «Лірик Принт» виконується тільки із застосуванням високоякісної автомобільної плівки, яка має підвищену зносостійкість і не приносить з роками шкоду лакофарбового покриття автомобіля. Друк на оракалі для брендування має вищу якість – 1440 dpi.

брендирование автомобилей

Види плівок

В першу чергу плівка розрізняється по виду поверхні:

Друк на глянсовій плівці оракал – варіант з красивим відблиском. Глянець створить ефект кришталевої чистоти малюнка і своєю яскравістю змусить проходять повз людей звернути на себе погляд.

Друк на матовій плівці оракал – простий і практичний варіант. Завдяки своїй структурі, малюнок зможе довше зберегти свій первісний вигляд. Також саме цей варіант більш кращий для фотографій, так як не створить відблиски в кадрі.

Функціональних особливостей:

 • Непрозорі плівки:

♦ Oracal 640 – найпопулярніша плівка для друку. Має широку палітру кольорів і прекрасно підходить для обклеювання рекламних носіїв як всередині, так і зовні.

♦ Ritrama – одна з найпопулярніших плівок на ринку України для друку. Італійське виробництво, нічим не поступається в якості бренду Oracal.

♦ Oracal 8500 – світлорозсіювальна плівка для обклеювання на поверхні світлових коробів. Завдяки своїй структурі рівномірно розподіляє світловий потік по всій поверхні виробу.

♦ Orajet 3651, Orajet 3551 – плівка для нанесення зображення з подальшим обклеюванням рівною і криволінійної поверхні автотранспорту.

♦ Orajet 3951 – автомобільна плівка для складних криволінійних поверхонь.

 • Друк на плівці з сірої клейовий основою – плівка для обклеювання поверхонь мають яскраве покриття для уникнення присвятив на друку
 • Друк на прозорій плівці
 • One Way Vision – друк на перфорованій плівці для нанесення реклами на вікна з можливістю бачити вулицю і забезпечити надходження сонячного світла в приміщення.
Перфорированная пленка One Way Vision Киев

Замовити друк на оракалі у м.Київ у високій якості по доступній ціні

За рахунок професіоналів і передового обладнання ми гарантуємо якість надрукованої нами продукції. Замовити друк на плівці (оракалі) в м. Київ в рекламно-виробничому агентстві «Лірик Прінт», Ви отримаєте готову продукцію на наступний день. По Україні доставка продукції відбувається кур’єрською службою «Нова Пошта».  Вид плівки

  Ламінація потрібна?

  Покриття

  Кількість

  Макет є?

  Посилання на макет (Google Диск; Fex.net; Dropmefiles.com)

  Переваги нашого виробництва
  услуги
  Повний асортимент послуг під ключ
  Качество
  Продукція Premium якості
  Ценности
  Ми цінуємо кожним клієнтом
  Опыт
  Виготовляємо рекламу більше 7 років
  Цены
  Доступні ціни та швидкі терміни
  top