Поліграфія - інструмент, який ефективно впливає на свідомість споживачів

Безперечно, замовити поліграфічну продукцію буде найшвидшим і дешевим способом дати коротку інформацію про себе, компанії або донести комусь важливу новину про майбутню подію. Не можна заперечувати, що друк листівок, флаєрів та буклетів – це вірний спосіб завоювати увагу споживача.

Поліграфічні послуги – це тиражний друк рекламної продукції малого розміру. Ключовою особливістю даної друку є висока якість переноситься на продукцію зображення – макети подаються в якості 300 пікселів на дюйм.

В асортименті наших послуг є, як офсетний, так і цифровий друк. Офсетний друк використовується при необхідності виготовлення тиражу понад 500 шт. Даний метод хороший тим, що він значно дешевше, ніж друк цифровим принтером при великому тиражі. Цифровий друк буде вигідним при малих тиражах і якщо готова продукція потрібна в стислі терміни. Наші дизайнер можуть виготовити макет, а також розробити корпоративний стиль для Вашого підприємства.

Изготовление визиток Киев

Візитки. Виготовлення презентабельних візитних карток в місті Київ

Немає нічого більш ефектного при діловому знайомстві, ніж красива візитка. Саме вона відіграє ключову роль в кінці знайомства з клієнтом. Хороша візитна картка надасть солідність Вам і Вашій організації, і підніме Ваш статус перед потенційним клієнтом і діловим партнером.

У нас Ви можете замовити візитки на кращому крейдованому або дизайнерському папері в Києві, будь-яким методом друку – як цифровим, так і офсетним, а також вибрати один із сучасних способів обробки поста.

Розмір візиток. Який вибрати - стандартний розмір або Євроформат?

Більш затребуваними розмірами в Україні є два розміри:

Причому, дані розміри не є обов’язковими. Ви можете замовити розмір за своїми уподобаннями, будь то квадратні, круглі або будь-які інші нестандартні візитки.

Замовити плакат в цифровій якості

Постери купити можна в будь-якому магазині подарунків або в канцелярії, але як часто Вам доводилося шукати саме той, який впишеться в Ваш інтер’єр або на 100% буде відповідати Вашої ідеї? У нас Ви можете замовити плакат будь-якого розміру, просто надіславши нам фотографію або картинку в хорошій якості.

Крім того, їх можна використовувати як агітацію, оголошення або афішу. Адже, плакат – це інформативно-психологічне знаряддя, результативно впливає на свідомість споживачів даного повідомлення.

Флаєр - оперативний спосіб поширення інформації безпосередньо клієнту

Флаєри або листівки – це відмінний інструмент інформування про ті чи інші заходи, акції, а також проекти. Даний метод реклами є наймасштабнішим, після реклами в медіа, способом поширення інформації безпосередньому клієнту. Але тільки з правильною подачею інформації і з презентабельним дизайном це буде вірним способом завоювати увагу клієнта.

Для замовлення поліграфії або отримання детальної консультації чекаємо Вашого дзвінка або можете заповнити форму заявки. Про різновиди зовнішньої реклами Ви можете прочитати на головній сторінці.

Переваги нашого виробництва
услуги
Повний асортимент послуг під ключ
Качество
Продукція Premium якості
Ценности
Ми цінуємо кожним клієнтом
Опыт
Виготовляємо рекламу більше 7 років
Цены
Доступні ціни та швидкі терміни
top