Плотерна порізка плівки

Плотерная порезка пленки в Киеве

Плотерна порізка оракалу є універсальною технологією, яка знайшла застосування в багатьох сферах рекламної продукції та декоруванні будь-яких об’єктів. Полягає вона у виготовленні наклейок різних форм, будь-то вирізання логотипів, назв і різної символіки з вінілової самоклеющейся плівки і наступному перенесення даного зображення на поверхню. Порізка плівки одна з ключових областей у виготовленні зовнішньої реклами.

Плотерна порізка - що це?

Плотерна порізка плівки – це технологія виготовлення наклейок за допомогою спеціальної машини прорізає верхній шар плівки без прорізання підкладки. Плотерна порізка самоклейкої плівки на нашому виробництві проводиться на плівках марки Oracal, Ritrama, а також Hexis (під замовлення) на ріжучому плоттері Mimaki CG-130 з шириною різання до 137 см.

Виготовлення фігурних наклейок - етапи виробництва

Плоттерная порезка пленки
 1. Макет для плоттерной порізки повинні бути представлені тільки в векторному форматі (* CRD, * AI, * PDF в векторі) з накладеним лінією порізки на кінцеве готове зображення. Також необхідним кроком є ​​вибір кольору. Якщо Ви плануєте зробити наклейку з кольорового оракалу, необхідно вибрати колір на палітрі від виробника матеріалу.
 2. Порізка плівки: рулон з плівкою вставляється в машину для порізки і запускається сам процес вирізки зображення прорізаючи тільки верхній шар матеріалу не торкаючись підкладки (гладка підкладка до якої клеїться плівка).
 3. Вибірка непотрібних фрагментів: після цього наші майстри приступають до видалення непотрібних частин з матеріалу, щоб в кінцевому підсумку на підкладці залишилася необхідна частина зображення. Процес необхідний терпіння до роботи з дрібними деталями.
 4. Монтажна плівка: це спеціальна плівка для перенесення зображення на поверхню. Нанесення монтажної плівки поверх вирізаного малюнка необхідний крок для швидкого і якісного обклеювання наклейок на рекламну поверхню. Рельєфна поверхня монтажної плівки дозволяє зняти картинку з підкладки, але легко від’єднати її після перенесення на носій. Без цього матеріалу процес був би практично неможливий.

ЦІНА НА ПЛОТЕРНУ ПОРІЗКУ ПЛІВКИ
Метр погоннийВибіркаМонтажна плівка
от 1,5 грн.от 60 грн./м²от 70 грн./м²

Друк і плотерна порізка

Процес виготовлення даної продукції нічим не відрізняється від звичайної порізки за винятком порізки по надрукованій картинці. Завдяки даній технології Ваша картинка буде виглядати дивно презентабельно і ефектно. Вона зможе зробити Ваші стіни унікальними на вигляд і привабливими для всіх без винятку відвідувачів.

Замовити плоттерну порізку в Києві

Плоттерная порезка оракала Киев

Де можна використовувати виготовлені наклейки? Дана продукція має дуже широку сферу застосування! За допомогою сучасних технологій у виготовленні самоклеющейся плівки, на сьогоднішній день випускається багато різновидів плівки для різних цілей – від обклеювання вікон і стін, до нанесення плівки на транспортні засоби та навіть меблів. Їх можна використовувати як:

Вінілові наклейки на авто

Однією з головних ніш в плотерной порізки плівки займає виготовлення наклейок на автомобіль. Завдяки своїй структурі плівка завдає шкоди лакофарбової поверхні і має тривалий період використання – до 7 років.

Виниловые наклейки на стену и окна

Вінілові наклейки на стіну і вікна

Плівка, вирізана на плоттері, з легкістю прикрасить вітражі Вашого офісу, а також додасть незвичайний вид стін всіх типів приміщень. Головним плюсом таких наклейок є легкість перенесення вирізаного малюнка на поверхню без особливих зусиль. Буквально пару хвилин часу і результат будуть радувати Вас довгі роки!

Стікери для брендування

Виготовлення фігурних наклейок – незамінний матеріал в просуванні Вашого бренду і товару. Використовуйте стікери з назвою компанії як сувенірну продукцію, доповнення до товарів або як бирки і це додасть презентабельність і покаже особистий стиль.

Стикеры для брендирования
буквы из оракала

Вирізати букви з оракалу

Напевно Ви не раз стикалися з бажанням помістити на стіну гасло компанії або помістити на вікна Вашого ресторану, салону або магазину інформацію про акції компанії без покриття всієї поверхні непотрібного задника закриває і псує весь вид. Цей вид реклами саме те, що Ви шукали.

Виготовлення трафаретів

Важливим і істотно полегшує життя в нанесення малюнка на стіни або інші поверхні є використання трафаретів. Завдяки виготовленому трафаретом за допомогою плоттерной порізки, Ви можете навічно нанести зображення фарбою на поверхню з дивовижною точністю і чіткістю меж за допомогою виготовленого нами трафарету. А в умілих руках художника трафарети можуть стати унікальним і неперевершеним інструментом у створенні справжнього витвору мистецтва.

Замовити плоттерну порізку плівки Oracal м. Київ та отримати готову продукцію займає менше однієї доби.  Вид плівки

  Покриття

  Кількість

  Вибирання

  Монтажна плівка

  Макет є?

  Посилання на макет (Google Диск; Fex.net; Dropmefiles.com)

  Переваги нашого виробництва
  услуги
  Повний асортимент послуг під ключ
  Качество
  Продукція Premium якості
  Ценности
  Ми цінуємо кожним клієнтом
  Опыт
  Виготовляємо рекламу більше 7 років
  Цены
  Доступні ціни та швидкі терміни
  top