Мобільні стенди - виготовлення від рекламно-виробничого агентства «Лірік Прінт»

Мобильные конструкции

Мобільні стенди в Києві – це незамінний атрибут кожної виставки, презентації, форумів, тренінгів та інших заходів. Завдяки їх зручній конструкції, вони складаються за кілька хвилин і вже готові піднести будь-яку зазначену інформацію кінцевому користувачеві і дати яскраву незабутню рекламу Вашої компанії. Незалежно від свого виду, кожен мобільний стенд вказує на Ваш професіоналізм у підході до справи і додасть презентабельності організованому події.

Щоб купити стенд Вам буде потрібно всього 1 робочий день, а служити він буде протягом багатьох років. Виставкове обладнання не буде зайвим ні для однієї компанії, адже це дуже корисний предмет в повсякденному житті будь-якого підприємства. Він завжди знайде собі застосування на будь-якому заході і в офісного життя підприємства, а так само підкреслить корпоративний стиль, що виділить Вас серед конкурентів і зробить більше помітним для клієнтів.

Види мобільних стендів

Мобільний стенд може виконувати безліч функцій. Саме завдяки своїй широкій функціональності вони можуть бути застосовні на всіх видах подій. Вони можуть нести інформаційний характер про якийсь товар чи послугу, можуть використовуватися як зони для фотографій, можуть використовуватися як покажчики, а також вони широко застосовуються як рекламний стенд. Основною перевагою будь-якої конструкції – це швидка установка, зручність в перевезенні, а також презентабельний зовнішній вигляд. Саме завдяки цим якостям, мобільні стенди мають таку популярність на різного роду заходах. Зовнішня реклама – це мала частина де використовують мобільні стенди.

Залежно від своїх функцій, мобільні стенди діляться на:

  • Виставкові стенди – презентаційне обладнання, яке виставляється на презентаціях. На полотні можна помістити будь-яке зображення, яке буде описувати всю діяльність підприємства, і вказувати на ключові переваги товару або послуг, а також показувати переваги пропозиції і вигоду співпрацювати саме з Вами.
  • Рекламні стійки – рекламний стенд з легкістю допоможе зробити рекламну компанію. Це може бути промостійка, за якої буде стояти співробітник компанії, який буде вказувати на всі переваги Вашої пропозиції. Або ж це буде стійка для банера або будь-якого іншого носія, на якій буде вказана важлива інформація з рекомендаціями вибрати рекламований товар. Самим зручний варіант для цих цілей – стенд Ролл Ап.
  • Стенд для фотографій – зазвичай це стійка для банера або ж Pop Up стенд, на якій зображена картинка, або логотипи компанії, назва заходу або інша важлива інформація. Сучасне обладнання з нанесення зображення на поверхню зробить картинку високоякісної, яскравою і не забуваємо для кожного хто сфотографується на її фоні. Для цих цілей Вам підійде конструкція Бренд-Волл і Прес-Волл.
  • Інформаційний стенд – рекламна стійка, створена тільки для однієї мети – донести інформацію до потенційного покупця. Унікальність такої конструкції полягає в тому, що вона може бути перенесена в будь-яке місце в залежності від потреби. Інформаційні стенди часто використовуються в різного роду закладах, а також виставках і промислових виробництвах. Кращим вибором буде конструкція Х-банер «Павук».

Виставкові стенди на замовлення за 1 день

Замовити виставковий стенд м. Київ – це завжди вдале вкладення в рекламу. Завдяки їм Ви завжди будете готові до будь-якої події. Зручність їх полягає в тому, що їх зможе зібрати навіть дитина і більшість з них можна з легкістю перевезти навіть у громадському транспорті, що робить їх доступними для кожного. Виготовлення виставкових стендів на замовлення відбувається на високотехнологічному виробництві в Києві і, завдяки досвіду більше 5-ти років, ми можемо зробити Ваше замовлення за 1 робочий день і доставити в будь-яку точку України вже на наступну добу будь-якою зручною Вам кур’єрською службою (Нова Пошта, Ін -Тайм, Автолюкс та інші). Сучасні високоміцні матеріали, а також якісне нанесення друку, дозволить використовувати замовлені у нас виставкові стенди протягом довгих років в первісному вигляді.

Переваги нашого виробництва
услуги
Повний асортимент послуг під ключ
Качество
Продукція Premium якості
Ценности
Ми цінуємо кожним клієнтом
Опыт
Виготовляємо рекламу більше 7 років
Цены
Доступні ціни та швидкі терміни
top