Лайтбокс - ефективна зовнішня вивіска від виробника в місті Київ

Изготовление лайтбоксов в Киеве

Лайтбокс – це світловий короб, який випромінює світло на світлорозсіюче полотно, на яке наноситься реклама або інше зображення. Виготовлення лайтбоксів – основа виробництва зовнішньої реклами. Світлова реклама в наш час не новина. Але хіба можна назвати більш простий і дієвий вид зовнішньої реклами, ніж вивіска лайтбокс з підсвічуванням для магазину, ресторану, офісу або іншого приміщення необхідного заявити перехожим про себе? Безумовно, світлові вивіски незамінна потреба в бізнесі для залучення потенційних клієнтів на вулицях Вашого міста.

ЦІНИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ЛАЙТБОСУ
Акриловий лайтбокс
До 1 м²от 1 м² до 3 м²от 3 м² до 6 м²
ПрямокутнийФігурнийПрямокутнийФігурнийПрямокутнийФігурний
600064005300570044004700
Двосторонній акриловий лайтбокс
До 1 м2от 1 м² до 3 м²от 3 м² до 6 м²
ПрямокутнийФігурнийПрямокутнийФігурнийПрямокутнийФігурний
790084007300770058006200
Композитний лайтбокс
До 1 м²от 1 м² до 3 м²от 3 м² до 6 м²
СтандартБагато елементівСтандартБагато елементівСтандартБагато елементів
620066006000640048005100
Двосторонній композитний лайтбокс
До 1 м²от 1 м² до 3 м²от 3 м² до 6 м²
СтандартБагато елементівСтандартБагато елементівСтандартБагато елементів
800086007700830063006700
Банерний лайтбокс
до 6-х м²от 6-х до 15 м²от 15 м²
390033003500

Види лайтбоксів

Технології не стоять на місці і виготовлення лайтбоксів в м. Київ (правий і лівий берег, центр, оболонь, поділ та інші райони) з кожним роком розвиває більш нові технології виробництва вивісок – як внутрішніх складових, так і варіантів зовнішнього вигляду коробів. Завдяки досвідченим макетчикам і професійному обладнанню, на нашому виробництві, ми можемо виготовити лайтбокс будь-якого типу і форми

На сьогоднішній день за типом конструкції, Lightbox прийнято ділити на:

Акриловий лайтбокс

Акриловий лайтбокс: бічні частини виготовляються з пластика ПВХ вищої якості і лицьової частини з молочного акрилу з поклейкою зображення, виготовленого з самоклеючої світлорозсіючої плівки оракал методом плоттерной порізки або кольорового друку картинки. Особливість акрилового лайтбоксу – це те, що вся лицьова частина має рівномірне підсвічування.

Купити лайтбокс зі світловим лицем – це надійне вкладення в просування бізнесу. Яскравий зовнішній вигляд світлової вивіски приверне більше уваги і допоможе клієнту зробити вибір на вашу користь. Бокс можна обклеїти плівкою з печаткою, використовувати просвітні і світлорозсіюючі плівки вирізані на плоттері під Ваш малюнок і т.д.

Двосторонній або односторонній торцевої лайтбокс – це світлові короби, які мають кріплення до поверхні з бічної частини боксу. Вони можуть встановлюватися впритул до поверхні або мати винос за допомогою металевих ніжок. Ширина виносу обговорюється з клієнтом в момент затвердження технічного завдання.

Фігурний лайтбокс може мати складну форму або цілий світловий короб. Навіть найпростіший фігурний світловий короб буде залучати більше уваги на Ваше приміщення, так як незвичний вид вивіски буде кидатися в очі всім перехожим. Такий вид роботи вимагає особливого увагу до всіх деталей і максимальної точності в поклейці.

Композитний лайтбокс

Композитний лайтбокс виготовляється з пластика ПВХ і молочного акрилу, але конструкція накривається композитної кришкою з вирізаним, методом фрезерної порізки, зображенням. Дана конструкція має підвищену міцність і додає ефектний, стриманий і презентабельний вигляд. Завдяки щільності композиту, вивіска прослужить довгий час і захистить конструкцію від можливих механічних пошкоджень.

Замовити композитний лайтбокс – це відмінний варіант, якщо Вам потрібна гарна і міцна світлова реклама. Даний lightbox має кришку з непросветного композиту, а світловий ефект створюється методом фрезерування малюнка і встановлення світлорозсіювачого матеріалу на який подається світло.

Двосторонній композитний лайтбокс відмінний варіант для вулиць з великою прохідністю. Надійна конструкція буде захищати бокс від всіляких механічних пошкоджень, а красивий і незвичайний зовнішній вигляд змусить звернути на себе увагу кожного перехожого. Композитні панелі мають великий асортимент кольорів.

Лайтбокс з інкрустацією – найвишуканіший, на наш погляд, вид вивіски. У фрезерований малюнок в композиті встановлюється акрил товщиною від 5 мм і створює об’єм для напису трохи випинаючи з боксу. Лицьова частина вставок може покриватися непросвітним матеріалом, створюючи яскраве світіння торців.

Виготовлення лайтбоксів за новітніми технологіями

Лайтбокси – це світловий короб з великою поверхнею для нанесення зображення з розпізнавальними знаками компанії, важливої ​​інформації або покажчиків для денного і вечірнього перегляду з використанням внутрішнього підсвічування. Лайт бокс має спеціальну конструкцію для рівномірного розподілу світла по всій поверхні.

Виготовлення світлових коробів на нашому виробництві відбувається без економії на якості матеріалів і за новітніми технологіями. Саме тому, ми гарантуємо, що світлодіодна вивіска, виготовлена ​​нашими майстрами, буде прикрашати фасад Вашого закладу довгі роки без заміни внутрішніх складових.

Изготовление лайтбоксов г. Киев

Lightbox, як і несвітлові вивіски може відрізнятися за формою короба:

 • прямокутний;
 • фігурний;
 • круглий;
 • лайтбокс з буквами;
 • торцевий та двосторонній
 • стельовий.

Наступна важлива різновид – це освітлення вивіски. Це можуть бути:

 • люмінесцентні лампи (застаріла технологія)
 • світлодіодна LED стрічка
 • світлодіодні модулі (кластери)
 • неонова вивіска
 • внутрішнього або зовнішнього використання

Замовити лайтбокс в Києві за низькою ціною з якісних матеріалів

Виготовлення лайтбоксів в Києві – важкий і трудомісткий процес, потребуючий спеціальне обладнання та професійні навички. На нашому виробництві трудяться фахівці, що мають спеціальні професійні навички по виготовлення зовнішньої реклами, а також спеціальне обладнання для досягнення найвищої якості для Вашого замовлення. Ми використовуємо матеріали, призначені для довгострокового використання в зовнішньому застосуванні, що гарантують первісний вигляд через довгі роки використання. Для того, щоб отримати консультацію або замовити lightbox, звертайтеся до наших менеджерів за вказаним номером або надсилайте запит нам на пошту.  Вид лайтбоксу

  Форма лайтбоксу

  Кількість

  Макет є?

  Посилання на макет (Google Диск; Fex.net; Dropmefiles.com)

  Переваги нашого виробництва
  услуги
  Повний асортимент послуг під ключ
  Качество
  Продукція Premium якості
  Ценности
  Ми цінуємо кожним клієнтом
  Опыт
  Виготовляємо рекламу більше 7 років
  Цены
  Доступні ціни та швидкі терміни
  top