Об'ємні літери - вишукана реклама на фасаді Вашого будинку

Объемные световые буквы

Однією з найкрасивіших і ефектних видів вивісок, поза всяким сумнівом, є світлова реклама. Провідну позицію в силу своєї привабливості, зрозуміло, займає виготовлення об’ємних літер. Важко заперечити, що саме об’ємні літери в Києві створюють найприємніший і ненав’язливий оці зовнішній вигляд вивісок магазинів і установ, а також вітрин, дверей і логотипів. Об’ємні світлові літери відмінно себе зарекомендувало як у зовнішній, так і у внутрішній рекламі.

Світлова реклама не залишить без уваги жодного перехожого. Своїм яскравим і незвичайним видом вона, з легкістю виділить приміщення серед сусідів і конкурентів.

ЦІНИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ’ЄМНИХ ЛІТЕР
Несвітлові
До 30 смот 30 см
Простий шрифтВажкий шрифтПростий шрифтВажкий шрифт
23272125
Со световым лицом
До 30 смот 30 см
Простий шрифтВажкий шрифтПростий шрифтВажкий шрифт
34433039
З контражурним підсвічуванням
До 30 смот 30 см
Простий шрифтВажкий шрифтПростий шрифтВажкий шрифт
27332430
Повністю світлові
До 30 смот 30 см
Індивідуальний розрахунок
Зі світловим бортом
До 30 смот 30 см
Простий шрифтВажкий шрифтПростий шрифтВажкий шрифт
Індивідуальний розрахунок

Види об'ємних літер

Завдяки інтенсивному розвитку технологій в 21 столітті і високому попиту на оригінальність в зовнішній рекламі, на сьогоднішній день існує великий вибір світлових вивісок. Світлодіодні букви змінили акрилові букви, а купити об’ємні букви на вулицю або на стіну можна світлові або несвітлові. У нашому виробництві використовуються матеріали преміум якості, так як нам важливо щоб продукція, що випускається нашими майстрами, мала кращий вигляд, ніж у конкурентів, щоб вона прослужила довгі роки і Ви могли без найменших сумнівів порекомендувати нашу компанію своїм друзям і знайомим.

Світлові об'ємні літери

Букви з підсвічуванням лицьової частини – найпоширеніший і самий актуальний вид реклами. Короб має товщину від 5 до 10 см. Бока і задник робляться з пластика ПВХ, які обклеюються плівкою Oracal 641 серії або плівкою з друком. Лицьова частина з молочного акрилу поверх якого клеїться світлорозсіювальна плівка Oracal 8500 серії, завдяки чому лицьова частина підсвічується рівномірно.

Букви зі світловими бортами – вид світлової вивіски з світяться боками. Борти вигинаються вручну нашими майстрами з молочного светорассеивающего акрилу. Відбувається цей процес методом розігріву акрилу за допомогою струни або термофена. За рахунок молочного кольору оргскла створюється ефект рівномірної підсвічування. Щоб надати бортам колір, використовується плівка Oracal 8500 серії.

Виготовлення світлових букв зі світловими бортами має найскладніший виробничий процес вимагає багаторічного досвіду і спеціальних навичок. Дані вид робіт не має права на помилки, так як найменші дефекти важко буде відкоригувати. Так як оргскло гнеться вручну, потрібна максимальна точність, щоб зробити вигини в точності з лицьовою частиною. Підсвічування має яскраве світіння з усіх боків.

Букви з контражурной підсвідкою – цікавий варіант виконання з тильного підсвічуванням. Контражурне підсвічування створює враження, що букви зависли в повітрі. Такий ефект додасть масштаб і футуристичність вивісці. Виготовити літери можна об’ємні або плоскі з підсвічуванням з теплого або холодного світла. Можна зробити букви з кольоровою підсвіткою або з RGB стрічкою, і міняти кольорову гаму самостійно.

Гібридні об’ємні букви – це вивіска включає в себе кілька стилів виготовлення. Завдяки широкому вибору варіантів, можна підібрати оригінальну стилізацію під будь-який дизайн вхідної групи або приміщення. Наприклад, можна змішати букви з підсвічуванням з контражуру з буквами зі світловими бортами, або повністю світловими. Або псевдооб’ємними і додати елемент з короба з підсвічуванням.

Несвітлові і псевдооб'емние літери

Пластикові букви виготовляються без підсвічування якщо вони знаходяться вночі на добре освітлених ділянках, якщо немає потреби задіяти рекламу в нічний час або якщо вони знаходяться в приміщенні. Об’ємні написи можуть мати безліч форм і мати різний вигляд. Найчастіше виготовляється короб у вигляді букви і обклеюється плівкою в потрібний колір. На вибір є палітри вже готових плівок як кольорових, металізованих і дзеркальних. Можна надрукувати колір по Вашому брендбуку.

Псевдооб’ємні букви з ПВХ пластика, акрилу (оргскла), фанери та інших матеріалів виготовляються методом фрезерної або лазерної порізки листових матеріалів. Металеві букви ріжуться методом плазмового різання. Завдяки високій точності верстатів для різання, можливо вирізати малюнок або логотип будь-якої складності. Надати колір можливо за допомогою друку, фарбування або обклеюванням плівки. Кріплення до поверхні відбувається за допомогою трафарету і двостороннього скотча.

Виготовлення об'ємних літер за низькими цінами

Виготовлення об’ємних літер досить складний і технологічно не простий процес. Великий асортимент варіантів виготовлення вимагає від замовника точно знати, що він хоче бачити в кінцевому підсумку. Різниця матеріалів і технологій виготовлення, а також методів підсвічування, дозволять втілити будь-яку творчу ідею в життя, щоб Ваші світяться літери на стіну дивували і надовго залишалися в пам’яті у кожного перехожого, заманюючи скористатися саме Вашими послугами. Виготовлення світлових букв на нашому виробництві відбувається з матеріалів найвищої якості і з дотриманням всіх професійних тонкощів, що робить нашу продукцію кращої серед конкурентів. Якісне виготовлення – гарантія успіху нашого підприємства!

Изготовление объемных букв Киев

Об'ємні літери з підсвічуванням за низькими цінами від виробника

Заказать объемные световые буквы в Киеве

Наше виробництво зовнішньої реклами, завдяки досвідченим макетників і професійному обладнанню, зможе втілити в життя замовлення будь-якої складності і розмірів. Залежно від виду, розміру і місця де вони будуть використовуватися, термін виготовлення об’ємних літер від трьох до семи днів.

Етапи виробництва:

 • перевірка і обробка макета
 • вибір матеріалів і складання технічного завдання для макетників
 • порізка матеріалу на фрезерному або лазерному верстаті
 • Поклейка короба – дана робота робиться тільки вручну. Створення короба під букви технологічно більш важкий процес, ніж виготовлення лайтбоксів. Тому дана робота може тривати довше і вимагає спеціальних навичок і досвіду.
 • Установка світлових елементів – це може бути світлодіодна стрічка або світлодіодні модулі. Для вулиці використовуються елементи тільки з волого й пилозахисту, щоб виріб прослужило Вам якомога довше.
 • Створення електромережі між буквами – з’єднання кожної букви проводкою один до одного, після чого слід підключення до блоку живлення. Потужність блоку живлення вираховується індивідуально під кожен проект. Використовуються матеріали тільки преміум якості.
 • Монтаж – в залежності від виду стіни ми надаємо всі можливі варіанти кріплення. Від букв йде провід до блоку живлення, який ми ховаємо в місце, попередньо обумовлених з замовником. Від блоку живлення ми даємо кілька метрів дроту для підключення до мережі. На вулицю вивід електромережі робить сам замовник.

Замовити об'ємні букви для вулиці і приміщення в Києві

Замовити об’ємні букви в Києві у виробничо-рекламного агентства «Liryck Print» – це гарантія якісних матеріалів при виготовленні, кваліфікованих макетників, які мають великий досвід у виготовленні зовнішніх вивісок, а також дотримання всіх стандартів виробництва якісної продукції. На нашому виробництві ми принципово використовуємо матеріали тільки преміум якості, для того щоб замовлена ​​у нас продукція служила довгі роки без необхідності в сервісі і заміні комплектуючих. Якщо Ви перебуваєте в іншому місті України, але бажаєте замовити світлові літери у нас, ми можемо відправити виготовлену продукцію будь-якій зручній для Вас кур’єрською доставкою – «Нова Пошта», «Ін-Тайм», «Автолюкс». Для детальної консультації від наших фахівців, чекаємо Ваш дзвінок або лист-заявку на нашу пошту.  Вид літер:

  Кількість літер

  Підкладка

  Макет є?

  Посилання на макет (Google Диск; Fex.net; Dropmefiles.com)

  Переваги нашого виробництва
  услуги
  Повний асортимент послуг під ключ
  Качество
  Продукція Premium якості
  Ценности
  Ми цінуємо кожним клієнтом
  Опыт
  Виготовляємо рекламу більше 7 років
  Цены
  Доступні ціни та швидкі терміни
  top