Інтер'єрний друк від виробника в Києві за найкращими цінами

Интерьерная печать Киев

Дуже цікавим і популярним в останні пару років є інтер’єрний друк в Києві і інших містах для декору всередині приміщень і високий попит в рекламних стендах у високій роздільній здатності для виставок, презентацій та інших інформаційних цілей. Інтер’єрний друк буде корисна, коли потрібно в готовому вигляді отримати зображення високої роздільної здатності, якщо зоровий контакт з продукцією буде відбуватися на близькій відстані. Завдяки передовим технологіям виробництва, друк може здійснюватися на широкому асортименті матеріалів без втрати якості і для всіх можливих потреб, будь то прикрасити приміщення або забрендувати автомобіль, оформлення вітрин та інші поверхні.

У чому перевага інтер'єрної друку?

  1. Відсутній запах – на відміну від чорнила використовуваних у пресі для зовнішнього використання, у Вас не буде проблеми з неприємним запахом від свеженапечатаной продукцією.
  2. Не токсичні – безумовно, головний плюс, адже немає нічого ціннішого, ніж турбота про здоров’я. ЕКО-сольвентні фарби виготовляються з екологічно-чистої сировини, не мають домішок і абсолютно не шкідливі для здоров’я Вас і Ваших близьких.
  3. Висока якість зображення – так як зоровий контакт з даною продукцією буде здійснюватися в безпосередній близькості, всі замовлення для інтер’єрної продукції друкуються тільки в найвищій якості – 1440 dpi.
  4. Стійкі до погодних умов – не залежно від використання, зовні або всередині приміщення, дана продукція стійка до вигорання на сонці і перепаду температури, що значно збільшить термін служби даного вироби.

Матеріали для інтер'єрної друку:

Печать на фотообоях
  • фотошпалери
  • фотопапір
  • Банерне полотно
  • Вінілова плівка
  • полотно
  • Флажная тканину

Інтер'єрний друк на плівці

Інтер’єрний друк на самоклеючій плівці Oracal – основа інтер’єрного друку. Ви можете обклеїти їй, як і на стенд, вітрини, вікна, так і використовувати її як стікери і етикетки. Наші фахівці зможуть підібрати потрібну плівку під Ваші потреби. Також Ви можете вибрати яка поверхня повинна бути на плівці – глянцева або матова.

Інтер'єрний друк на банері

Інтер’єрний друк банерів в основному використовується як рекламна поверхня, фотозоні і декорації. Щільність вінілової тканини гарантує довгострокове експлуатування, а гладка поверхня відмінну передачу кольору. Різниться на литий і ламінований.

Інтер'єрний друк на полотні (холсті)

Для друку на полотні використовується натуральне полотно з фактурною поверхнею. Завдяки сучасній технології перенесення зображення на полотно і професійної натяжки полотна на підрамник нашими майстрами, картину буде важко відрізнити від намальованої неозброєним поглядом. Відмінне рішення для декорування приміщень і кращий подарунок на свято для Ваших близьких.

Інтер'єрна ультрафіолетовий друк

УФ-друк дозволяє наносити зображення в интерьерном як на тверду поверхню, а також на рулонні матеріали. Це нова технологія, яка дозволяє значно збільшити термін життя надрукованій продукції. Чорнило використовувані в ультрафіолетовій друку абсолютно не токсичні, а також має більш високу стійкість до вигорання і впливу води.

Друк на фотошпалерах

Ні що так не прикрасить декор, як обране Вами зображення, роздруковане в високій якості на стінах Вашого офісу або квартири. У нашому арсеналі широкий асортимент шпалер з різними типами фактур. Які саме – Ви можете уточнити у наших менеджерів.

Терміновий інтер'єрний друк з сьогодні на завтра

Оперативний інтер’єрний друк, будь то на банері, плівці або полотні може бути виготовлений ​​нами протягом одного робочого дня на нашому виробництві. Наші можливості – це 3000 кв.м друкованої продукції на добу охоче на наступний день. Виготовлення зовнішньої реклами в интерьерній якості – це до нас.

Для більш детальної консультації, чекаємо Вашого дзвінка або заявку на пошту!

Переваги нашого виробництва
услуги
Повний асортимент послуг під ключ
Качество
Продукція Premium якості
Ценности
Ми цінуємо кожним клієнтом
Опыт
Виготовляємо рекламу більше 7 років
Цены
Доступні ціни та швидкі терміни
top