Дизайн зовнішньої реклами. Етапи створення якісного макета

Чому варто замовити дизайн зовнішньої реклами? Навіщо потрібно замовити дизайн макета? Як часто прогулюючись по незнайомих вулицях Ви, наприклад, шукали, де пообідати або випити кави, і не могли визначитися з вибором, куди ж все-таки зайти, що ж вибрати? Погодьтеся, що в першу чергу Ви зупиняєте свій погляд на закладах з гарним дизайном. А при виборі в магазині продуктів, техніки або одягу, погодьтеся, що перше до чого тягнуться руки це те, що відразу впало в око очам і тільки потім ми починаємо вивчати склад, технічні характеристики та інші фактори. В цьому і полягає основна потреба в якісному виконанні Вашої ідеї! Розробка макетів для зовнішньої реклами – щоденне завдання для наших дизайнерів, а досвід більше 4-х років в розробці макетів для зовнішньої реклами дає гарантію, що Ваша задача буде зроблена з високим професіоналізмом незалежно від поставлених дизайнеру цілей – що під друк на полотні, що під рекламну вивіску з візуалізацією проекту.

Создание макетов

Розробка корпоративного стилю

Корпоративний стиль – це один з ключових факторів успіху Вашого бізнесу. Не дарма приказка говорить: «Зустрічають по одягу». Головне завдання тут – зачепити клієнта, утримати його погляд на Вашій вивіски. Гарний продуманий дизайн додасть елегантності, а головне, додасть клієнту впевненості, що він зробив правильний вибір. Фірмовий стиль – це важлива деталь будь-якого бізнесу.

Як створити логотип - основні завдання при виготовлення макета

Створення логотипу – унікальний, відповідальний процес, який включає в себе збір інформації, прояви креативу в реалізації Ваших ідей і презентація готової роботи з повним описом всіх деталей. Розробка логотипу, як правило, займає від 1-го до 2-х днів.

При створенні логотипу потрібно дотримуватися кількох вимог:

  1. Унікальність 100% – при вигляді Вашого логотипу він повинен вказувати тільки на Вашу компанію або Ваш товар. Клієнт не повинен переплутати Вас з кимось іншим.
  2. Зовнішня привабливість – логотип повинен звертати увагу і зацікавлювати клієнта з першого погляду
  3. Універсальність – він повинен виглядати і бути зрозумілий як на великому банері, так і на візитці або брелоку
  4. Лаконічність – він повинен чітко висловлювати суть діяльності компанії.

Розробка макета для зовнішньої і інтер'єрної реклами

З моменту як всі ключові побажання вивчені, наш дизайнер приступає до виготовлення макетів. Як правило, ми надаємо для Вас кілька варіантів на вибір. Визначившись з найбільш підходящим макетом, під грамотним керівництвом дизайнера Ви вносите правки до моменту затвердження макету.

Макети виготовляються в векторі, так що його можна буде розтягувати до будь-яких розмірів – що на друк на пластику або під маленькі наклейки з плоттерной порізкою.

Візуалізація готових проектів реклами

Після затвердження макета, Ви можете надіслати нам фотографію місця установки реклами і ми виготовимо для Вас візуалізацію, щоб Ви могли заздалегідь ознайомитися з майбутнім видом замовлення – будь то лайтбокс, банер або об’ємні букви.

Замовити дизайн реклами в Києві у кращого агентства зовнішньої реклами

Вкажіть в листі, що Вам потрібен дизайн, а також, щоб Ви хотіли бачити на даному макеті. Буде навіть краще, якщо Ви намалюєте від руки і надішлете нам фотографію малюнка, і наш дизайнер протягом одного робочого дня скине Вам макет на твердження для правок. Якщо ж Ви ще не визначилися зі стилістикою, наш дизайнер проконсультує Вас і допоможе знайти рішення близьке до Вашим смакам. Виготовлення зовнішньої реклами починається зі створення макета дизайнером.

Переваги нашого виробництва
услуги
Повний асортимент послуг під ключ
Качество
Продукція Premium якості
Ценности
Ми цінуємо кожним клієнтом
Опыт
Виготовляємо рекламу більше 7 років
Цены
Доступні ціни та швидкі терміни
top