Бренд Волл і Прес Волл - виготовлення фотозони за низькими цінами в Києві

Фотозона

Мобільні конструкції в наш час мають з кожним роком все більш широкий асортимент. Протягом усього цього часу, бренд волл в Києві є незамінним атрибутом важливих заходів. Низька собівартість виробництва полотна, простота конструкції, виготовлення конструкції різних розмірів і легкість установки піднімає брендвол на першу позицію в списку найбільш затребуваних конструкцій на ринку свят, виставок та інших подій.

Що ж таке Brand Wall? Це мобільна металева конструкція для банера, яка використовується як фон для фото, рекламний носій, стенд інформативного характеру або розважальний елемент в закладах і на святах. Друк банерів для конструкцій типу Прес Волл має фото-якість 720 dpi – максимальна якість в зовнішній рекламі такого розміру.

Фотозона для заходів

Вже протягом кількох років, фотозона стала невід’ємною частиною не тільки великих заходів і виставок, а й важливих свят в родині і в офісі. Завдяки широким можливостям, виготовлення брендволу в Києві можливо будь-якого розміру. У свою чергу, банер для фотозони стане ефективним іміджевим і відмінним рекламним носієм.

Фотозона

Ось кілька варіантів, де можна використовувати Brand Wall:

  1. Фотозона на весілля
  2. Бренд Волл на День Народження
  3. Тантамареска
  4. Інформаційний стенд на виставках
  5. Іміджевий стенд
  6. Презентації
  7. Фотозона на конференцію

Бренд-Волл «Хромований»