Монтаж зовнішньої реклами в Києві

Монтаж зовнішньої реклами – це заключна, але важлива частина при замовленні рекламної продукції. Без правильного монтування весь процес виробництва може бути зіпсований в мить. Саме тому ми працюємо тільки з професійними монтажниками.

Наше виробництво зовнішньої реклами налічує в монтажній бригаді 7 осіб з досвідом більше 3 років у кожного.

ЦІНИ НА МОНТАЖНІ РОБОТИ
Вид рабІтВартість
Замір без сходів300 грн.
Замір зі сходами600 грн.
Монтаж банеруот 70 грн./м2
Монтаж самоклеючої плівки*от 75 грн./м2
Монтаж перфорованної плівки*от 80 грн./м2
Демонтаж плівкиот 90 грн./м2
Монтаж вивісокот 1100 грн.
Монтаж конструкцій Бренд-Воллот 500 грн.
Монтаж и демонтаж конструкцій Бренд-Воллот 800 грн.
Мін. вартість монтажу без сходів350 грн.
Мін. вартість монтажу зі сходами600 грн.
Автовежа до 4 годинот 2500 грн.
Автовежа до 8 годинот 3500 грн.
*При поклейці плівки поверхня повинна бути вимита. При бруднії або заклеєній поверхні + тариф за демонтаж

Монтаж банерів

Монтаж банерів – на перший погляд досить проста задача, яка не вимагає особливих навичок. Але правильна розтяжка банера покаже, на скільки довгим буде його термін експлуатації. У зовнішній рекламі, при неправильній натяжки банера, вплив погодних умов може значно скоротити термін служби виробу. Не менш важливим фактором також є використання якісних матеріалів для кріплення банера. При використанні дешевих матеріалів, через деякий час, кріплення зносяться і доводиться робити повторний монтаж, що дуже важко, якщо місце кріплення банера знаходиться на висоті або має труднощі з доступом.

Поклейка плівки в Києві

Поклейка плёнки Киев

Друк на оракалі не останній крок брендування поверхонь. Поклейка плівки на вітрини, вікна, стіни і стенди – це важкий технологічний процес, що вимагає присутності особливих навичок і спеціальних інструментів. Обов’язкова умова: перед наклеюванням потрібно уточнити для менеджера, на яку поверхню і для яких цілей буде проводитися монтаж плівки, для того щоб точно визначитися, якого виду матеріал необхідно використовувати. Від характеристики матеріалу буде залежати, скільки прослужить Ваша реклама на носії. При правильній техніці, обклеювання оракалу не повинні залишати після себе повітряні бульбашки, плівка повинна бути рівною без заломів, краї повинні бути рівно і акуратно обрізані. Перед обклеюванням поверхня повинна бути знежирена і вичищена від бруду. Особливою точності потрібно дотримуватися при монтажі плівки з плоттерной порізкою.

Монтаж рекламних конструкцій

Монтаж конструкцій – найскладніший вид монтування. Монтаж лайтбоксу, об’ємних літер та інших вивісок вимагає знання процедури кріплення цілком і не дозволяє помилок, тому що дані конструкції, крім високої вартості, мають важку процедуру виготовлення.

Монтаж фотозони, таких як Бренд Волла і Прес Волла, так само вимагає особливих навичок, тому як від правильного складання і розтяжки банера буде залежати вид стенда на заході. Банерне полотно повинно бути розтягнуто рівномірно, не мати складок і хвиль.

Переваги нашого виробництва
услуги
Повний асортимент послуг під ключ
Качество
Продукція Premium якості
Ценности
Ми цінуємо кожним клієнтом
Опыт
Виготовляємо рекламу більше 7 років
Цены
Доступні ціни та швидкі терміни
top